||Home Přidejte si tuto stránku k oblíbeným položkám


Firma V. K. Hutní výrobky s. r. o. byla založena v roce 1992 jako jedna z prvních soukromých společností zabývajících se velkoobchodem specializovaným na šroubařinu.

Předmětem činnosti firmy je import vysoce kvalitního spojovacího materiálu a jeho následná distribuce tuzemským odběratelům spolu s poskytováním servisu v tomto oboru. Původní snahou firmy bylo rozšíření šroubárenského sortimentu dodávaného na trh domácími výrobci o další druhy spojovacího materiálu, které nebyly v jejich výrobním programu a proto na našem trhu tehdy zcela chyběly nebo byly dodávány pouze v omezeném množství či neúplné rozměrové řadě. Zmíněná vysoká kvalita importovaného materiálu byla a nadále je garantována známými výrobci světových jmen disponujícími ve všech případech normou ISO 9002.


Základní filozofií dnešní firmy je pak jednoznačně především kvalitní servis zákazníkům.

Hlavním cílem zkušeného a kvalifikovaného týmu pracovníků společnosti a našich zástupců v jednotlivých regionech republiky je seriózní přístup a vysoce kvalitní servis pro všechny naše zákazníky k jejich plné spokojenosti. Dokladem toho, že naši zákazníci jsou s našimi službami opravdu spokojeni, je nejen trvale se zvyšující obrat firmy, ale hlavně postupně se rozrůstající klientela, což je spojeno s nutností jak postupného rozšiřování počtu výdejních míst i mimo hlavní sídlo firmy, tak i zvětšování stávajících ploch centrálního skladu v Lounech.

Centrální sklad představuje po několika předchozích etapách rekonstrukcí a nové výstavby cca 2.500 m2 skladových ploch. Je umístěn v areálu průmyslové zóny Malé Březno, která se nachází cca 5 km od administrativní budovy v centru města.

Jsme přesvědčeni, že budete s kvalitou našich výrobků a služeb spokojeni a i Vy se stanete klienty naší firmy.

... šroubujte s námi ...

V. K. Hutní výrobky s.r.o.

Zde se budou objevovat mimořádné akční nabídky